Ilus päikeseline suvepäev. Kitsas rannariba kihab rahvast. Ühe suure lillelise päevitusteki peal peesitab tüsedam meesterahvas, tema pikajuukseline uhkete lokkidega naine sirvib sealsamas kõrval läikivat ajakirja. Nende kaks eelkooliealist last, poiss ja tüdruk, mängivad natuke eemal palli. Ühel hetkel veereb pall juba üsna pruuniks päevitunud sihvaka neiu juurde, kes parajasti end kreemitab. Ta lükkab sõbralikult naeratades palli tagasi lastele. Kaldal jalutab üks ema, jalad vees, oma väikse lapsega. Lapsel on käes pardikujuline kastekann, mida ta ikka ja jälle kergelt lainetavasse merevette kastab. Korraga maandub lapse käsivarrele lepatriinu. Laps vaatab teda lummatult ja tõstab käe, et täpilist tiivulist ka emale näidata, kuid siis lendab lepatriinu tema suureks pettumuseks ära. Kõrgel taevas lendlevad edasi-tagasi valjult häälitsevad kajakad. Taamal kihutab mootorpaat. Seal paistab olevat suurem seltskond, kes ilmselt lõbusõitu naudib.

Leia tekstist küsimustele vastused ja lahenda ristsõna. Kursori mugavamaks liigutamiseks on soovitatav kasutada väikseid tähti (Caps Lock väljas) ja nutiseadmes nool edasi nuppu.

[crossword_short id=867]

Leia ülal olevast tekstist otsitavad sõnad. Samuti on need sõnad peidetud tähtede ruudustikku ja võivad olla kirjas ka tagurpidi ja diagonaalis. Märgi leitud sõnade esimene ja viimane täht, et need esile tuleks. Kui mängu uuesti alustada, on sõnad oma kohti muutnud.

[game-wordsearch id=”687″ ]

Võta ühendust

E-mail: info@mindiks.ee