Veebipoe müügitingimused 

 
Veebipoe www.mindiks.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Minlomer OÜ (registrikood 14828561), asukohaga Ehitajate tee 13-11, Tallinn, Harjumaa, 12612.
 

Veebipoe teenuse- ja hinnainfo

Osa Veebipoe sisust on tasuta teenus.

Müügitingimused kehtivad Veebipoest tasulise teenuse (edaspidi teenus) ostmisel.

Veebipoes pakutava teenuse hind on €3,50/kuu ja see on märgitud menüüpunkti Liitu alla (enne on vaja sisse logida). Sealsamas on ka teave teenuse kohta.

Teenust saab kasutada igakuise püsitellimusena. Kuu all mõeldakse kuuajalist perioodi alates tellimuse alustamise kuupäevast.
 

Tellimuse vormistamine

Teenuse tellimiseks tuleb esmalt registreerida end Veebipoe kasutajaks (teha kasutajakonto)/logida sisse ja seejärel suunduda menüüpunkti Liitu alla. Klikkides kastikesel Liitu läheb teenus ostukorvi. Ostukorvis kuvatakse valitud teenus kuutellimuse hinnaga, kampaaniate ajal saab kasutada ka sooduskoodi. Ostukorvist saab edasi liikuda maksmise lehele, kus on vaja täita nõutud andmeväljad, sealhulgas ka maksekaardi andmed. Seejärel saab teostada makse.

Tasumine toimub turvaliselt väljaspool Veebipoodi – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Stripe turvalises keskkonnas.

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde.“

Müüjal puudub ligipääs kliendi panga- ja krediitkaardi andmetele.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Stripe.
 

Müügilepingu jõustumine ja kehtivus

Leping jõustub koheselt peale makse sooritamist, mis tähendab, et tellija saab ligipääsu kõigile Veebipoe mängudele ning rakendub edaspidine automaatne igakuine püsitellimus.

Leping kestab seni, kuni Veebipoe registreeritud kasutaja lõpetab oma püsitellimuse (Minu konto-Minu tellimus). Ligipääs kõigile mängudele jääb kuni ettemakstud perioodi lõpuni.

Võta ühendust

E-mail: info@mindiks.ee