Kõigile www.mindiks.ee külastajatele on ligipääs kolmele rubriigile: Perekond Saaremets, Hea nõid, Õige või vale.
Ülejäänud rubriikidest on esimene mäng samuti tasuta tutvumiseks. Järgnevate mängude mängimiseks on vaja teha kasutajakonto ja vormistada kuutellimus.

Ei saa, aga kasutajakonto on vajalik teha selleks, et saaks vormistada ligipääsu kõikidele mängudele (menüüpunkt Liitu).

Kasutajakonto omanik või tema eestkostja täidab tasulise teenuse tellimiseks vajalikud kaardimakse andmed ja sooritab seejärel vastavaid juhiseid järgides makse. Edaspidi pole vaja
makseid enam igakuiselt ise teha, kuna need lähevad algselt registreeritud maksekaardilt automaatselt maha ehk tegemist on automaatse püsitellimusega.

Kuutasu on €3,50. Kuu all mõeldakse kuuajalist perioodi alates tellimuse alustamise kuupäevast.

Hinnainfot näeb menüüpunkti Liitu all, kuid see ilmub menüüribale alles peale sisse logimist. Samuti on sellekohane info olemas müügitingimustes, mis on leitav lehe jaluses.

Jah, tasuda saab nii krediit- kui ka deebetkaardiga.

Igal nädalal lisandub üks mäng tasulisse rubriiki. Tasuta rubriiki ei pruugi uusi mänge iganädalaselt juurde tulla, igakuiselt aga ikka.

Kuupõhise püsitellimuse saab lõpetada väga lihtsalt igal ajal, minnes Minu konto ja seejärel Minu tellimus alla ning tehes seal vastava valiku. Ligipääs kõikidele mängudele jääb kuni ettemakstud perioodi lõpuni. Seejärel eelnevalt registreeritud maksekaardilt enam automaatselt järgmise kuu eest tasu ei võeta.

Paraku ei saa IT-poolel mõningaid kohti originaaltekstist tõlkida, lihtsalt ei lase seda teha (eriti Minu konto all). Loodame, et see ei mõjuta oluliselt kasutajakogemust.

Meie poole saab pöörduda info@mindiks.ee kaudu või saates sõnumi menüüpunkti Kontakt lehelt.
Samuti saab suhelda Facebooki ja Instagrami keskkondades.

Võta ühendust

E-mail: info@mindiks.ee